Vind ons leuk op Facebook

Hallo #replace#

0
0
0
0

Heb je een soortgelijk werk of klus en wil je ook offertes ontvangen, vakmannen laten reageren, plaats dan nu gratis je opdracht.

website maken voor een stukadoorbedrijf

Delen

Omschrijving van de opdracht

graag zou ik een website laten maken voor mijn stukadoorbedrijf , het is een eenmanszaak,

met een aantal pagina's , foto's , voorstelling van mijn bedrijf, ...

wie kan mij hiervoor een prijs geven.

zonder intro, gemakkelijk te vinden op internet ...

alvast bedankt en wacht op u !!!

VANAF APRIL ZAL IK IEDEREEN CONTACTEREN DIE MIJ EEN GOED VOORSTEL KAN GEVEN;

NIET ALLEEN DE PRIJS IS BELANGRIJK VOOR MIJ MAAR HET ONTWERP

Gestelde vragen

Geachte,

Topkwaliteit-site met héél hoge zoekscoreresultaten.

Opbouw vanuit uw reële noden met oog voor de toekomst.

Snel en gehost in triple star datacenter (veilig, snel, betrouwbaar,...).

Geen vb, u werkt toch ook niet gratisch ? Wel ernstig en gedreven!

Danny Sunt - 0475/78.78.65 - privé bericht

08 jul - 22:55 - Stuur privé bericht

Geachte, Wij zijn een IT consultings bedrijf welk samen met ons partners dit opdracht volledig naar uw wensen zou kunnen uitvoeren. Om een degelijk website te maken is het best samen te zitten om al uw wensen en ideeën te bespreken. Pas dan kan er een prijs vermeld worden. Natuurlijk dit kennismakings gesprek is gratis. Indien dit aanpak uw aanspreekt gelieve contact op te nemen om verder af te spreken.

25 jun - 15:57 - Stuur privé bericht

Gratis.Ja U leest het goed,ik doe gratis uw ontwerp.Bel me maar:Tel:0477/38.27.62.

08 jun - 14:19 - Stuur privé bericht

N. B.

privé bericht

08 jun - 18:00

Wij bieden u een uniek ontwerp, cms systeem, zoekmachine optimalisatie, 2 onderhoudsbeurten, domeinnaam en hosting. Wij werken steeds in nauw overleg met de klant en zorgen ervoor dat de website volledig volgens uw wensen wordt gemaakt.

01 apr - 12:59 - Stuur privé bericht

N. B.

beste, kunt u mij een voorbeeld website maken

dit is gratis veronderstel ik zoals bij de meeste,

heb nog altijd mijn goesting niet gevonden

13 jun - 09:51

Beste,

Wij kunnen u steeds een homepagina maken voor 99 Euro inclusief domeinnaam en hosting. De opmaak is dan hetzelfde als voor een volledige website zodat u kan zien of deze u aanstaat. Bent u akkoord dan kunnen wij voor u de volledige website maken voor 249 Euro. Wat de webdesigner hierboven zegt dat hij gratis het ontwerp doet daar geloof ik echt niets van. Hier zijn achteraf ongetwijfeld verborgen kosten die aangerekend worden. Bij ons zit in die 99 Euro de domeinnaam en hosting inbegrepen. Wilt u de samenwerking niet verder zetten dan krijgt u alle gegevens van de domeinnaam en hosting en de bestanden van de homepagina. U kan dan indien gewenst steeds een andere webdesigner zoeken.

Wij werken op basis van de richtlijnen van de klant. Volgens uw wensen maken wij een eerste ontwerp en na uw opmerkingen passen wij dit weer verder aan tot u tevreden bent. Niemand kan immers een ontwerp afleveren dat onmiddelijk 100% beantwoord aan de wensen van de klant.

mvg,

Wesley De Decker

Lotus Net Design

13 jun - 11:10 - Stuur privé bericht

Eénvoudige website, geen ingewikkelde toestanden die U niet gaat gebruiken:

Voorpagina met (korte) voorstelling bedrijf, fotopagina, contactpagina met gegevens, routeplan en contactformulier.

Prijs excl. btw: 195 €

mvg. Gekko: 0474/01.39.12

01 apr - 10:58 - Stuur privé bericht

 
(9/10)

beste M. Zurel, indien u mij privé uw email adres bezorgd mail ik u vrijblijvend een flyer met prijs en voorwaarden door en bovendien wil ik u evenals een voorstel doen tot samenwerking naar de toekomst toe (indien u interesse heeft natuurlijk :-) , alvast bedankt, Shana Tock , E.E.S privé bericht

18 mar - 12:35 - Stuur privé bericht

N. B.

u heeft gereageerd op dit berichtje

ps welk voorstel zou u willen doen tot samenwerking

mvg

zurel pleisterwerken

08 jun - 22:18

N. B.

beste,

stuur mij u prijzen door

26 jun - 09:17

 
(9/10)

heb ik reeds gedaan e, via persoonlijk onderhoud met u per email :-) , groetjes, shana

26 jun - 09:44 - Stuur privé bericht

 
(10/10)

Hallo,

Nuni webstudio kan voor u een professionele website ontwerpen. Wij maken steeds een uniek ontwerp en geen site van 13 in een dozijn, die vlug-vlug in elkaar gestoken wordt op basis van een standaard sjabloon.

Een mooie een gebruiksvriendelijk website is immers een investering voor jaren en het uithangbord van uw zaak. Een website die kwaliteit uitstraalt zal daardoor ook met "kwaliteit" geassocieerd worden, samen met uw bedrijf. En zoals u wellicht weet : bij elke vakman heeft kwaliteit zijn prijs.

Onze manier van werken is dat we steeds een website maken op maat van de klant en in volledige samenspraak met de klant, totdat hij 100% tevreden is.

Een website kan door ons beheerd worden of door u zelf. Wij kunnen eventueel alle administratie rond domeinregistratie en webhosting voor u doen.

Via onze website kan u steeds onze reeds gerealiseerde websites bekijken. Toevallig hebben we zopas ook de nieuwe website voor een stukadoor opgeleverd.

Voor verdere vragen en info nodig, kan je steeds contact opnemen.

Vriendelijke groeten

14 mar - 21:05 - Stuur privé bericht

N. B.

zou ik eens een voorbeeldwebsite kunnen zien van jullie

13 jun - 09:53

 
(10/10)

Een voorbeeld website is bvb http://www.plafonto.be

13 jun - 12:32 - Stuur privé bericht

N. B.

mag ik vragen een voorbeeldsite te maken voor mijn bedrijf.

is dit gratis

hoe gaan jullie te werk

mvg

26 jun - 09:19

 
(10/10)

Zoals gezegd kan je onze voorbeeld websites bekijken in de portfolio op onze website: http://www.nuni.be/portfolio.html

Daarboven hebben we reeds een website gemaakt voor een stukadoorbedrijf. Hier kan je duidelijk zien hoe je site eruit zou kunnen zien: http://www.plafonto.be

Groeten

Nuni webdesign

02 jul - 16:30 - Stuur privé bericht

Beste,

Met de voorgestelde prijs kunnen we u een professionele website ontwikkelen, geoptimaliseerd voor zoekmachines als Google, Yahoo, Bing, .. (zodat uw website sneller gevonden wordt), volledig conform de usability-regels voor een maximale feedback van de bezoekers die uw website aantrekt en een design om U tegen te zeggen.

Indien u interesse heeft kunnen we steeds ons volledige portfolio voorleggen, en u advies geven omtrent uw website. Voor een afspraak kan u ons steeds bereiken via e-mail: privé bericht of via het nummer 0496 44 91 10.

21 feb - 22:41 - Stuur privé bericht

N. B.

beste, kunt u mij een voorbeeld website maken

dit is gratis veronderstel ik zoals bij de meeste,

13 jun - 09:54

We verzorgen een website in CMS waardoor u zelf eenvoudig kleine of grote wijzigingen kunt uitvoerren. Uw website kan binnen de week online staan. We hebben een paar maand geleden voor een bedrijf in vloerisolatie een gelijkaardig project gedaan. De persoon krijgt momenteel al om de 2 dagen een offerte aanvraag binnen. Indien gewenst kan ik u steeds in contact brengen met deze persoon als referentie. Op onze website vindt u nog vele andere referenties.

20 feb - 21:55 - Stuur privé bericht

N. B.

beste, kunt u mij een voorbeeld website maken

dit is gratis veronderstel ik zoals bij de meeste,

13 jun - 09:54

Beste,

Wij bieden aan de opgegeven prijs design van uw website + zeer gebruiksvriendelijke in-huis ontwikkeld onderhoudsmodule(cms).

Aarzel niet mij te contacteren voor meer info of vragen.

19 feb - 20:29 - Stuur privé bericht

Beste,

TONYX kan een website ontwerpen met een uniek design dat we in overleg met jou uitwerken.

Met een gebruiksvriendelijk CMS kan je nadien zelf de inhoud beheren en bv. ook pagina's bijmaken met behoud van de layout. Bij de oplevering van de website krijg je een uitgewerkte handleiding op maat.

Bij de opbouw van de website (technisch en inhoudelijk) zorgen we voor optimalisatie voor zoekresultaten in zoekrobots.

Indien gewenst kunnen we zelf voor de hosting zorgen (meerdere e-mailaccounts, dagelijkse backups,...) en de registratie van je domeinnaam. (Als je zelf reeds elders over hosting beschikt moet die PHP/MySQL ondersteunen.)

De voorgestelde prijs is zonder hosting en zonder domeinnaam.

Indien specifieke zaken gewenst zijn (bv. een online betaalformulier, een klantenportaal, enz.) kan dit een meerprijs betekenen.

Vragen of meer info nodig? Laat gerust iets weten.

Vriendelijke groeten,

Stefan

17 feb - 20:42 - Stuur privé bericht

N. B.

kunt u mij al eens een voorbeeld site opmaken of doormailen die u heeft gemaakt

is dit gratis of niet

mvg

26 jun - 09:22

Beste,

Een recente site is: http://www.warfid.be/

Onze werkwijze is als volgt: Indien u interesse hebt kan ik bij u langskomen om te bespreken wat uw wensen en de mogelijkheden zijn. Aan de hand daarvan kunnen we een vrijblijvende offerte opmaken. Pas na akkoord en tekenen van contract wordt een eerste ontwerp gemaakt van de site en kunnen we die daarna verder uitwerken in samenspraak met u.

Het design van een site is steeds maatwerk, afgestemd op de klant, zodat die een unieke website krijgt. Een gratis voorbeeld maken kunnen we daarom niet doen.

Laat weten indien u nog vragen of opmerkingen heeft.

Vriendelijke groeten,

Stefan

26 jun - 16:55 - Stuur privé bericht

 
(10/10)

Aanbod Webaap.be 299€

- Tot 10 pagina's

- contactpagina

- CMS - systeem (u kan de zelf inhoud van uw pagina's wijzigen)

17 feb - 19:47 - Stuur privé bericht

N. B.

beste, kunt u mij een voorbeeld website maken

dit is gratis veronderstel ik zoals bij de meeste,

heb nog altijd mijn goesting niet gevonden

13 jun - 09:55

Diversen

  1. 45 reacties

  2. Afgelopen

  3. 1176 keer bekeken

  4. Totaalprijs



Richtprijs

Materialen: door de vakman te voorzien

Toegekend aan Lotus Net Design