- Aannemingen (1504)
- Afbraakwerken (877)
- Badkamer en Toilet (1235)
- Bouwen en Verbouwen (4782)
- Daken en Dakgoten (2822)
- Diversen (1236)
- Elektriciteit (1385)
- Grondwerken (722)
- Hout en Schrijnwerkerij (1574)
- Isoleren (548)
- Keukens (286)
- Kleine klussen (1068)
- Ramen en Deuren (1231)
- Schilderen en Behangen (1443)
- Schoonmaak (193)
- Tuin en Terras (3999)
- Verhuizen en Transport (199)
- Verwarming, Water en Gas (1513)
- Vloeren en Betegelen (2005)
Heb je een soortgelijk werk of klus en wil je ook offertes ontvangen, vakmannen laten reageren, plaats dan nu gratis je opdracht.
vliesbehang aanbrengen
R. Cuypers uit Antwerpen (2018)
Omschrijving van de opdracht
vliesbehang aanbrengen, totale oppervlakte binnenmuren/hall: 300M2, zal het behang en lijm zelf kopen, graag totaalprijs
Gestelde vragen
beste
zou het mogelijk zijn eens langs te komen om de werken te zien dan kan ik u een vrijblijvende en gratis offerte geven mijn gsm is 0475760398 of geef mij eventueel u telf zo kan ik u bellen bedankt
Beste, zou u ons uw emailgegevens kunnen sturen zodat wij contact met u op kunnen nemen.
MVG
Bouwprojekten.be
Peter
Beste
Gelieve mij uw gegevens te bezorgen dan kunnen we een afspraak maken om de werken te bekijken .
Mvg Emil.
Gsm 0484 838 625
www.emilrenovatie.be
Beste,
Wat is er nodig van voorbereidend werk voor de muren aub?
Aan welk vlies had u gedacht om te kopen en welke lijm?
Om prijs te kunnen maken is het noodzakelijk om eerst de werken eens te komen bezichtigen en pas daarna een prijs op te maken, en iedere vakman werkt graag met zijn eigen materialen waarmee ze alledaags mee werken. Dus bij deze wil ik eerst graag de werken eens komen bezichtigen , vrijblijvend natuurlijk.....
Met vriendelijke Groeten
Michael
JM Decoratie
Geachte,
Indien nog gewenst, kom ik graag de werken bekijken om u zo een correcte en vrijblijvende prijsofferte te kunnen opmaken.
Voor inlichtingen en advies kunt u me steeds bereiken op 0497/15.95.19.
Mvg,
Interia
Beste,
op welke termijn wilt u dit werk laten uitvoeren?
zelf vliesbehang en lijm aankopen, het kan zijn dat u het duurder betaald dan bij uw vakman (vb btw tarief van toepassing, korting, enz..... Tevens bestaat er een groot gamma aan kwaliteiten en grammage in dit behang en als vakman ben ik niet bereid om met een povere kwaliteit te werken omdat dit ook leid tot een lagere kwaliteit van afwerking. Indien u de werken laat uitvoeren door een vakman moet de doelstelling zijn een kwaliteits afwerking te bekomen welke hoger ligt dan u het zelf zou doen, anders moet u geen vakman in dienst nemen.
Dus ik werk met eigen materialen.
Indien u dit wenst mag u gerust contact opnemen voor verdere informatie.
Kelly de schilder.
Beste,
U kan mij vrijblijvend bellen of mailen voor een prijsofferte.
mijn nummer 0477/170.824
Met vriendelijke groeten
david Guns
Beste,
Graag was ik eens een kijkje komen nemen om daarna een offerte te kunnen aanbieden.
U kan mij kontakteren op het nummer 0496/149.248
Mvg
Danny
Kwaliteitsgerichte bedrijf Atiris-RenoMaestro.
Indien u geïntereseerd bent kunt u direct contact opnemen per e-mail op message privé of telefonisch op het nummer 0483473729 (Engels- en Franstalig) en op het nummer 0489511233 (Nederlandstalig). Schatting van het werk gebeurt binnen de kortste termijn (max 24uur).
Schilderen en Behangen
16 reacties
-
Afgelopen
333 keer bekeken
Totaalprijs
Richtprijs
Materialen: door de vakman te voorzien
-
(10/10)
€ 2.500,00 / T
aartselaar
-
€ 2.600,00 / T
Loker
-
jdm schilder en decoratiewerken
(10/10)€ 2.650,00 / T
Oedelem
-
(9/10)
€ 3.000,00 / T
kluisbergen

