afbraak oude garage, slopen van binnenmuur, uitbreken van achtergevel
Wij hebben een oude huis gekocht in Aarschot en willen de achterkant van het huis renoveren, zo moet er de oude garage gesloopt worden en nog andere afbraak van een steenoude veranda.1 binnenmuur moet afgebroken worden, plus een de achtergevel moet ook uitgebroken worden omdat wij daar 1 grote schuifraam willen. Wij zoeken iemand die ter plaatse een kijkje komt nemen en de te meten om een offerte te kunnen maken.
14 reacties Reageer op deze opdracht Geen prijsindicaties

Ook gratis offertes en reacties ontvangen? Plaats vrijblijvend je opdracht
- Reactie binnen 20 minuten!
- Vakmannen in je buurt
- Beoordeel het uitgevoerde werk
Deze opdracht is afgelopen
-
Beste
Graag hadden wij dit voor u uitgevoerd
Om u mijn beste prijs aan te bieden had graag de werken bekeken
U kan mij steeds bereiken op nr tel
Mvg
Gwen Vervecken
09 juni 2013 13:59
-
CITIBAT-ECG is een netwerk dat in groepering van economisch belang (GIE) wordt gevormd, die ondernemingen van bouw, renovatie, van schrijnwerkerij van buitenkanten, studiebureau's en expertise verenigt, iedereen gespecialiseerd op hun gebieden. De verscheidenheid en de complementariteit van zijn ondernemingen hebben tot gevolg dat ons netwerk de BESTE oplossing (verhouding kwaliteit/prijzen/snelheid) inzake renovatie en bouw zolang aan de bijzondere, professionele of openbare klanten kan aanbieden.
Onze leiders zijn actief in de wereld van de bouw en de ondernemingen sinds meer dan 18 jaar.
Voor een kostenraming: tel, of, e-mail
De Sadeleer Rudy
www.citibatgie.com
04 juni 2013 10:22
-
Beste,
Graag hadden wij een afspraak gemaakt om de werken te komen bezichtigen zodat wij u een vrijblijvende offerte kunnen overhandigen.
Wij zijn een door de overheid erkende onderneming.
U kan ons steeds bereiken op het nummer tel of tel of per mail e-mail
Met vriendelijke groeten
Jan
04 juni 2013 11:16
Wil je ook reageren? log in of registreer als vakman