aanbouw
HUIDIGE STAAT: huis(halfopen, linkse kant is scheidingsmuur) van 7m breed op 9m diep + terras in betonnen welfsels van 7m breed op 3, 5 m diep en links een terrasmuur(niet geïsoleerd) van 2, 30m hoog op 3, 5m diep
(kruipkelder onder huis en terras)
Bouwjaar eind 2011
TE DOEN: uitbreiding achteraan gelijkvloers: 9m op 3, 5m
Er liggen al betonnen welfsels voor 7m op 3, 5m(huidig onafgewerkt terras) dus voor de rest(2m op 3, 5m) moet nog fundering voorzien worden. Dat stukje is reeds verhard met 40 cm steenpuin. In het plat dak wordt een lichtstraat voorzien. Het dak zou overal iets moeten uitsteken(voor evt. buitenverlichting).De huidige schuifdeur(2m45 breed) en achterdeur worden verwijderd en opnieuw gebruikt in de nieuwe achterbouw. Lange zijde volledig in glas op een muurtje van ca. 1m hoog + huidige schuifdeur. Huidige achterdeur komt op de korte zijde van de aanbouw, aan de zijkant. Binnenmuren in gewone baksteen en buitenmuren in hout(planken of latten). Verwarming doortrekken met gashaard of pelletkachel. Vloerisolatie + vloer, plakkerij en electriciteit.
28 reacties Reageer op deze opdracht Geen prijsindicaties

Ook gratis offertes en reacties ontvangen? Plaats vrijblijvend je opdracht
- Reactie binnen 20 minuten!
- Vakmannen in je buurt
- Beoordeel het uitgevoerde werk
Deze opdracht is afgelopen
-
JM RENOVE
- Bruxelles
Geachte,
Wij bieden onze service om dit project te realiseren. Wij zIjn daarin gespecialiseerd. Wij kunnen elkaar ontmoeten om hieromtrent te discussiëren en de beste oplossing voor u vinden. Wij realiseren alle werken. Dit voor een competitieve prijs. U kunt ons altijd via mail of via gsm contacteren.
Alvast bedankt,
JM Renove
www.jmrenove.be
12 februari 2013 08:57
-
VB Bouwwerken
- Zichem
Beste, graag maak ik voor u een prijsofferte op. Ik ben een zelfstandige metser. U kan alvast een kijkje nemen op mijn website: www.vb-bouwwerken.be. U kan mij dagelijks bereiken op tel. Grtn, Andy Vanden Brande
05 februari 2013 12:38
-
-
pl bouw bvba
- Zelzate
hallo
Wij zijn een Belgisch bedrijf met Poolse deskundigen
goedkope solide werk snel.
indien geïnteresseerd, neem dan contact met ons op twizzi.be
zeer snel op voorsprong werk.
mvg
rafal
01 februari 2013 10:57
-
TD algemene bouwwerken
- Mechelen
Beste Dhr of Mevr Nijs,
Onze firma TD Algemene Aannemingen is een bouwfirma vanuit Mechelen.
Wij kunnen u project verder uitwerken en volledig afwerken van A tot Z als u wenst.
U kan ons altijd contacteren op het nummer tel of via email e-mail.
We kunnen een afspraak maken en dan kunnen we een vrijblijvende offerte maken en hopen wij u hiermee een dienst te kunnen bewijzen.
Met vriendelijke groeten,
Thone Deyck
28 januari 2013 21:56
-
-
-
Beste kan u me contacteren voor afspraak ter plaatse of meer inlichtingen mvg tel
27 januari 2013 16:02
-
ABK Bouwwerken Bvba
Identiteitskaart gecontroleerd- Sint-Gillis-bij-Dendermonde
PROFESSIONAL
-
Beste,
Wij kunnen voor u alle ruwbouwwerken uitvoeren.
Vriendelijke groeten,
Sven
27 januari 2013 22:11
+1 reactie Log in om de publieke berichten van deze conversatie te bekijken
Wil je ook reageren? log in of registreer als vakman
Gelijkaardige opdrachten
Bekijk opdrachten in de rubriek Bouwen en verbouwen of bekijk alle opdrachten