restauratie van een huis
alle vloeren zijn uitgebroken, overal dienen osb platen gelegd, en onze eigen bambooparket geplaatst, betreft 150 m², graag prijs per m²
43 reacties Reageer op deze opdracht Geen prijsindicaties

Ook gratis offertes en reacties ontvangen? Plaats vrijblijvend je opdracht
- Reactie binnen 20 minuten!
- Vakmannen in je buurt
- Beoordeel het uitgevoerde werk
Deze opdracht is afgelopen
-
Beste
Emil algemene renovatiewerken in Antwerpen gaat net even een stapje verder dan alle andere renovatiebedrijven. Dankzij ons brede team van klassiek geschoolde professionals hoeft u namelijk maar één bedrijf te bellen. Wij kunnen alle klussen die met een renovatie samenhangen aan. Behalve het plaatsen van gyprocwanden of valse plafonds, regelen wij namelijk ook de betegeling, het verplaatsen van draagmuren en zelfs het vernieuwen van het elektrisch netwerk. Ook het plaatsen van nieuwe ramen en deuren is geen enkel probleem, net zoals het isoleren van uw zolder, of deze ombouwen tot kamer!
Mocht het nodig zijn, dan leveren we zelfs loodgieters. Voor een volledige renovatie van uw huis, in alle details, neemt u vandaag nog contact op voor een offerte op maat.
MVG Emil
17 maart 2014 19:38
-
-
Bvba Tom Lemey
- Aarsele
+2 reacties Log in om de publieke berichten van deze conversatie te bekijken
Wil je ook reageren? log in of registreer als vakman
Gelijkaardige opdrachten
Bekijk opdrachten in de rubriek Hout en schrijnwerkerij of bekijk alle opdrachten