Thermowood gevelbekleding
Ik ben op zoek naar latjes om mijn tuinhuis mee af te werken. Ik zou ze horizontaal willen plaatsen telkens met een spatie tussen de latjes. De latjes zelf mogen niet te hoog zijn, liefst een 4 à 5 cm. Ik zag deze latjes tussen uw realisaties staan.
Wat kan u me bieden en tegen welke prijs?
2 reacties Reageer op deze opdracht Geen prijsindicaties

Ook gratis offertes en reacties ontvangen? Plaats vrijblijvend je opdracht
- Reactie binnen 20 minuten!
- Vakmannen in je buurt
- Beoordeel het uitgevoerde werk
Deze opdracht is afgelopen
-
Geachte,
Graag kom eventjes langs om samen met u de tuin te overlopen en zo te bekijken wat uw wensen en verlangens zijn.
U kan mij steeds bereiken op tel of e-mail
Green Gardenz
Mvg
Dhondt Andy
Gillian Guy
15 juni 2016 14:43
-
Beste Mijnheer, Mevrouw De Graeve,
Alvast bedankt voor uw offerteaanvraag voor uw project, wij gaan nu aan de slag om u zo snel mogelijk een offerte op te maken zodat u een concrete prijs krijgt waarmee u verder kan.
Wij zijn actief in heel Vlaanderen en komen graag vrijblijvend en gratis langs om een offerte op te maken voor uw werken en uw verdere wensen te bespreken. Indien u het te druk heeft volstaan ook wat extra foto s, afmetingen en een gedetailleerde uitleg van uw wensen.
U kan ons bereiken op onderstaande e-mail en ook via ons profiel op Twizzi. Indien u graag heeft dat wij u terugbellen, volstaat het om uw nummer op te geven.
Mvg
Lotte van Praet
www.klusjesdienst.org
09 juni 2016 22:42
Wil je ook reageren? log in of registreer als vakman